کنترل کیفیت

با توجه به اینکه مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست بلکه منتهای هدف و غایت همه اقدامات ماست و بهبود کیفیت یکی از مهمترین راههای رقابت در بازار امروز (بازار بین المللی کیفیت) است کارکنان صنایع غذایی باخیش در تمامی سطوح سازمان تمایل دارند در پرتو رعایت مقررات استاندارد بتوانند بعنوان الگوی کیفیت معرفی شوند. این هدف بدون رعایت مقررات استاندارد میسر واقع نمی گردد.
که در این رابطه مسئولین کنترل کیفیت با بهره گیری از آزمایشگاههای مجهز که شاید در سطح استان نظایر آنها مشاهده نگردد و انجام آزمایشهای متعدد بر روی مواد اولیه و محصول در راستای اعتلای سطح کیفی محصولات تمام تلاش خود را بکار برده تا محصول تولید شده در نهایت سلامت، بهداشت و غنای بالای مواد غذایی به دست مصرف کننده نهایی برسد .
با توجه به اهمیت بالای سلامت مصرف کننده برای صنایع غذایی باخیش باوجود انجام آزمایشهای مختلف ، جهت بالا بردن سطح دانش کارکنان آموزش های دوره ای پرسنل نیز در سطوح مختلف انجام می پذیرد.
در سایه کنترل دقیق و دلسوزانه محصولات صنایع غذایی باخیش در محیطی پاکیزه و کاملا بهداشتی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک که در بسیاری از خطوط بدون دخالت نیروی انسانی تولید و پس از انجام آزمایشات فنی لازم و نمونه برداری بسته بندی و پس از تائید مدیر کنترل کیفیت روانه بازار میگردد لذا اعتبار و استقبال از نام باخیش مسئولیت فرد فرد پرسنل این مجموعه وسیع را بالا برده تا نهایت تلاش و جدیت خود را در تولید محصول با کیفیت بالاتر  و بهتر بکار گیرند تا لبخند رضایت بر لبان مصرف کننده نقش بندد