درباره ما

شرکت بال تک آذر در سال 1370 با مشارکت سهامداران خود با عنوان حقوقی شرکت سهامی خاص تاسیس و طی شماره 100 در اداره مالکیت صنعتی کشور به  ثبت رسیده است.

این شرکت ابتدا تولیدکننده سوغاتیهای تبریز بوده، محصولات اصلی آن پشمک، نوقا، ریس، راحتی و باسلوق و کانفت بوده و بعلت اینکه تمام سوغاتیهای تبریز را سالها و یکجا تولید و عرضه کرده است در بازارهای هدف خود که مراکز توریستی، زیارتی و گردشگری کشور می باشد بعنوان مرکز سوغات تبریز شناخته شده است. و سالها محصولات باخیش معادل سوغات تبریز بوده و هست. و این شرکت علاوه بر فعالیتهای اصلی خود مدتی محصولی بنام نوقا بستنی را به صورت کاملا انحصاری تولید و عرضه کرده است و همچنین اولین شرکت سوغاتی تبریز بوده که پشمک شکلاتی با طرح  و شکل کاملا متمایز طراحی و تولید و عرضه کرده است. و همچنین در راستای گسترش شرکت از دهه دوم فعالیت خود خطوط تولید انواع کیک ، کلوچه با کیفیتی متمایز آغاز کرده است.و همچنین خط تولید بیسکویت پفک و چیپس را نیز در دست طراحی و ساختمان دارد.

 

products

این شرکت بوسیله یک هیئت مدیره چهار نفره که از سوی مجمع عمومی سهامداران و برای مدت دو سال انتخاب می شوند اداره می شود و همچنین در کنار هیئت مدیره بازرسان اصلی شرکت که آنان نیز از سوی مجمع عمومی انتخاب می شوند حضور دارند و علاوه بر کارخانه و دفتر اصلی و مرکزی شرکت دارای نمایندگی هایی در کلان شهرهای کشور مثل : تهران ، مشهد،اصفهان، شیراز، کرمان، قم، اهواز، …. می باشد و علاوه بر نمایندگیهای اصلی در شهرهای مختلف کشور نظیر آبادان، آمل، رشت، گرگان، کرج، اردبیل، ارومیه، سقز، سنندج، کرمانشاه، میمه، شهرضا، زنجان و … دارای دفاتر نمایندگی می باشد . این شرکت در نظر دارد خود را به سطح شرکت های بزرگ صنایع غذایی در کشور و خاورمیانه برساند و برنامه هایی برای صدور محصولات خود به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه و … را دارد.

برند و اسم تجارتی محصولات این شرکت باخیش است که در زبان آذری به معنای آینده نگری است.